.

.

אבקת שיער, אבקת שיער רכה, 50 מיליליטר שימושי מגביר את נפח השיער לוכד תספורת גברים נשים דוגמנות סטיילינג אבקת מאט, לא רעילה, סביבתית ועמידה

אבקת שיער, אבקת שיער רכה, 50 מיליליטר שימושי מגביר את נפח השיער לוכד תספורת גברים נשים דוגמנות סטיילינג אבקת מאט, לא רעילה, סביבתית ועמידה

ILS 5.57

קיים
במחסן.

בטוח ולא רעיל-עשוי באיכות פלסטיק בקבוק חומר, אשר הוא בטוח, שאינו רעיל, סביבתי ועמיד לשימוש לטווח ארוך. כיצד להשתמש-באופן שווה להחיל את יבש שיער, אתה יכול לתפוס את הצורה של מט וטבעי מגע. אופנתי בחירה-ישירות בשורש השיער כדי ליצור טבעי פלאפי שיער, ביצוע שלך שיער יותר סטיילינג. נוח לשימוש-קל ונייד, אתה יכול לשאת אותו בכל עת ובכל מקום בנוחות. יישום-מתאים לשימוש מקצועי או לשימוש ביתי. תכונה : 1. מרקם מט לתסרוקת טבעית, בטוח, לא?רעיל, סביבתי ועמיד לשימוש לטווח ארוך.2. להפוך שיער שורש פלאפי, חזותי משופר שיער נפח, להסיר שמנוני רגשות על השיער שלך, מתאים לגברים נשים להשתמש.3. עור?ידידותי לא כואב שיער, באופן שווה להחיל את יבש שיער, אתה יכול לתפוס את הצורה של מט וטבעי מגע.4. בקרת את שמן ולעזור שיער סטיילינג, מתאים שיער שורש, נוח ומהיר שימוש, מתאים שונה שיער סגנון.5. יכול שימוש רגיל 20?40 פעמים, תלוי באורך של שיער בודד, שטח?חיסכון ונוח לשימוש.מפרט : סוג פריט : פלאפי שיער אבקהמרקם : אבקה חיי מדף : 3 שנים שימוש : 1. לאחר שהשיער נושףמיובש, שפכו את האבקה הרכה על הידיים ושפשפו בעדינות את הידיים כדי לתפוס את השיער. זה טוב לתפוס את השכבות (טכניקה זו מתאימה לסוף השיער).2. לפוצץ יבש שיער ומחולק שיער, מפזרים כמה אבקה רכה באופן שווה בשיער שורש ישירות, דוגמנות שיער עם אצבע (חליפות לשימוש בשיער שורש מקום).שימוש של מבולגן דוגמנות : יוצקים את פלאפי אבקה על כף יד למרוח על רטוב שיער, בכוח ובאופן שווה לתפוס שיער לכמה פעמים עבור פלאפי דוגמנות, או לתת את פלאפי אבקה על דקל רטוב, מצופה בשיער באופן שווה ולתפוס כמה פעמים.שימוש של מסודר פלאפי דוגמנות : על הבסיס של פלאפי, בעדינות מסרק שיער כדי ליצור פלאפי ברור שיער, לגרום לך נראה צעיר יותר, דינמי.רשימת חבילה : 1 אבקת שיער רכה.

פרמטרי מוצר

Item Type:
Fluffy Hair Powder
Texture:
Powder 
Shelf Life:
3 Years 
Usage:
 
1. After the hair is blowdried, pour the fluffy powder on your hands and gently rub your hands to grab the hair. It is good to grab the layers (this technique is suitable for the end of the hair).:
2. Blow dry hair and divided hair, sprinkle a few fluffy powder evenly in hair root directly, modeling hair with finger (suits to be used in hair root place).:
Usage of messy modeling:
Pour the fluffy powder on the palm of the hand smear on the wet hair, forcibly and evenly grasp hair for a few times for fluffy modeling, or let the fluffy powder on the wet palm, coated in the hair evenly and grasp a few times.:
Usage of neat fluffy modeling:
On the basis of fluffy, gently comb hair to create fluffy clear hair, make you looks younger, dynamic.:
Package List:
1 x Fluffy Hair Powder :

מוצרים בקטגוריה