.

.

אוזניות גיימינג, אוזניות גיימינג מעל האוזן עם מיקרופון מבטל רעשים, סאונד היקפי סטריאו 7.1, אוזניות אטמי אוזניים עם זיכרון רך עם אור ר.

אוזניות גיימינג, אוזניות גיימינג מעל האוזן עם מיקרופון מבטל רעשים, סאונד היקפי סטריאו 7.1, אוזניות אטמי אוזניים עם זיכרון רך עם אור ר.

ILS 74.00

קיים
במחסן.

תאימות מרובת פלטפורמות : אוזניות המשחקים של פ. ס. 4 עם מיקרופון עובדות נהדר עם פ. ס. 4, פ. ס. 5, פ.ס. 4 פרו או סלים, אקסבוקס וואן, אקסבוקס וואן אקס בקר, מתג או 3 ד', פ. ס. פ., מחשב, מחשב נייד, מחשב, טאבלט, טלפון נייד אייפד ורוב המכשירים האחרים עם שקע שמע 3.5 מ מ. הערה : פ. ס. 3, אייפד פרו ואקסבוקס וואן דורשים מתאם נוסף (לא כלול) לתמיכה. ממשק משמש לנורות לד בלבד. מיקרופון מבטל רעשים ורגיש לצ ' אט ברור בזמן אמת * המחשב האישי שלנו מעל אוזניות משחקי אוזניים עם מיקרופון כולל מיקרופון רגיש ומתכוונן עם טכניקות ביטול רעשים. את משחקי אוזניות מיקרופון יכול מסנני ביותר הסביבה רעש בסביבה שלך ומאפשר אמת זמן לשוחח ללא כל עיכוב. 7.1 שמסביב סטריאו סאב : 7.1 ערוץ וירטואלי סראונד הוא בשילוב עם ביצועים גבוהים 50 מ מ מגנט ניאודימיום כונן יחידה כדי להביא שלך משחקי שדה קרב לחיים. התנסו בשדה סאונד סוחף של 360 מעלות שמאתר את האויב שלכם בקלות. משחק משחק וידאו עם אוזניות דולקות הוא המקום בו הצליל בבידור יכול להיות בעל אפקט 3 ד מציאותי, נראה שהצליל מגיע מהעולם החיצון, לא מתוך האוזניות. התאמה ארגונומית * לאוזניות האוזן שלנו עם מיקרופון יש התאמה מותאמת ארגונומית. סרט הראש המרופד, רפידות האוזניים הרכות והעמידות והמיקרופון המתכוונן בנפרד מבטיחים נוחות מירבית. גם לאחר שימוש אינטנסיבי במשך שעות, את פו עור ריפוד וסרט לשבת בנוחות בחוזקה מבלי לפגוע. ייחודי אנושי סגנון : קלוע חוט עם עמיד מתיחה ביעילות להפחית את התנגדות חיצונית את כבל משחקי אוזניות עם נפח שמאי מיקרופון על, כבוי הוביל אורות על, כבוי אחד מפתח מיקרופון אילם יותר נוח לשימוש. דגם : ח100. גודל רמקול : 50 מ מ. עכבת מיקרופון : 2.2 ק. אורך כבל : 2.0 מ ' עד 10%. טווח תדרים : 20 הרץ-20 קילוהרץ. מיקרופון : 6.0 על 2.7 מ מ. כיווניות : אומני-כיוונית. עכבה : 16 עד 15%. רגישות : 119 עד 3 דציבלים. רגישות למיקרופון : -38 עד 3 דציבלים. זרם עבודה : מתחת ל-50 מיליאמפר. אוזניות שקע : יו אס בי + 3.5 מ מ 4 פינים (יו אס בי רק עבור הוביל אור).

פרמטרי מוצר

מוצרים בקטגוריה