.

.

2 חבילה 60 ננצני ננצנץ מיני אורות מיתר עץ חג המולד, 10 מתוך 60 אורות מנצנצים, UL מוסמך 22ft 120 וולט אורות מיתר מקורה וחוץ חיצוניים, אור

2 חבילה 60 ננצני ננצנץ מיני אורות מיתר עץ חג המולד, 10 מתוך 60 אורות מנצנצים, UL מוסמך 22ft 120 וולט אורות מיתר מקורה וחוץ חיצוניים, אור

ILS 0.33

קיים
במחסן.

מדידה ידנית, אנא אפשר שגיאות קלות בגודל. 【השתמש בכל מקום】 עיצוב אטום למים הופך אותם למתאימים לקישוט פנים וחוץ. אם הסט לא מצליח להדליק, דחף בעדינות כל נורה בחוזקה לשקע כדי לשחזר אנשי קשר. מפרט : תצוגת אור : חומר נורה יציב/מנצנץ : נורה אקרילית סוג : נורת LED צורת : מיני מתח : 120 וולט צבע תיל : מד תיל ירוק : 22 נורות נשלפות AGW : כן שעות ממוצעות : 50,000 תקע זמנים : דירוג מיזוג/ערימה : UL דירוג הגנת כניסה מוסמך : חבילת IP44 כוללת : 1 x אורות חג המולד של LED צבעוני 1 x אורות חג מולד לבנים חמים 4 x נורות חילופיות 4 x נתיכים חילופים 4 x נורות נצנוץ חילופיות מדוע לבחור בולטן 60 אורות מיני לחג המולד? היתרון שלנו : 1. מקור הכוח העביר עד 88% חיסכון באנרגיה, סופר בהיר וניתק את חשבון העלות שלך. 【צבעי צבע רב -צבעוניים מיני אורות מנצנצים】 תקבלו 2 חבילות של 60 אורות עץ מיני LED, האחד הוא אדום/כתום/צהוב/כחול/ירוק/סגול, אחר הוא אורות חג מולד לבן חמים, כל צבע 10 אורות (כולל 2 אורות מנצנצים ) 【ניתן להרחיב את האורך הכולל של 22 רגל, אורך של 22 מטר, לחיבור 45 סטים של אורות כדי לענות על צרכי היישום שלך בתרחישים שונים ו 【חיסכון באנרגיה וכסף】 אור חג המולד של LED רב-צבעי זה כולל נוריות LED של 60 ספירות סופר בהירות, ולכל אור יש 25,000 שעות חיים ממוצעים. יש נתיך בתוך הנורה כדי למנוע את שריפתו. הצבעים עשויים להתקיים הבדל קל בגלל מסכים שונים. אורך מואר 3. כביכול מיתרי חיבור מקצה לקצה עד 22 סטים במינימום ו -45 קבוצות מקסימום. הוא משתמש ב 88% פחות חשמל מאשר נורת ליבון רגילה. 【בטוח ונוח】 תקע ומשחק, אתה יכול להפעיל או לכבות את נורות העץ המיני LED על ידי פשוט לחיבור או לנתק את אספקת החשמל. ואנחנו מספקים גם 4 נורות חילופיות, 4 x נתיכים חילופים ו -4 x נורות נצנוץ חילופיות להחלפה.

פרמטרי מוצר

Light Display:
Steady/Twinkling Bulb Material
Bulb Type:
LED
Bulb Shape:
Mini
Voltage:
120 V
Wire Color:
Green
Wire Gauge:
22 AGW
Removable Bulbs:
Yes
Average Hours:
50,000
Male Plug:
Fused/Stackable
Rating:
UL Certified
Ingress Protection Rating:
IP44
Package includes:
1 x multicolor LED christmas lights:
1 x warm white christmas lights :
4 x spare bulbs:
4 x spare fuses:
4 x spare twinkle bulbs:
Why choose Boltigen 60 LED Christmas mini lights?:
OUR ADVANTAGE:
1.LED power source up to 88% energy saving, super bright, and cut off your cost bill.:
2.Allowing end-to-end connect strings up to 22 sets in minimum and 45 sets in maximum.:
3.22ft lighted length with 60 led bulbs two different series of colors christmas lights offer a flexible and creative decorative effect.:
4.Strong Acrylic bulb shell enables cool to the touch when lit, more pure and stable color lighting.:
5.UL Certified, Twinkling,flicking, safe and easy to set up by simple plug in.:
6. IP44 Waterproof level, durable to use for indoor and outdoor in full season:
Warm note:
Bulbs may loosen in sockets during shipping. If the set fails to light, gently push each bulb tightly into the socket to restore contacts.:
Manual measurement, please allow slight errors on size.:
The colors may exist slight difference due to different screens.:

מוצרים בקטגוריה