.

.

כבל נקבה, ביצועים גבוהים פרו 3 פינים כבל תואם עם בהרינגר 8500, 1800, מיקרופונים 85 א או יורוליב, מערכת רמקולים יורופורט הרשות הפלסטינית.

כבל נקבה, ביצועים גבוהים פרו 3 פינים כבל תואם עם בהרינגר 8500, 1800, מיקרופונים 85 א או יורוליב, מערכת רמקולים יורופורט הרשות הפלסטינית.

ILS 0.67

קיים
במחסן.

פתרון קישוריות אמין : אתה יכול סוף סוף לשכוח מרעש, חוטים מעוותים ושבורים, חיבורים גרועים, או כל אחד מעשרות אנשי המקצוע הקוליים של חיות המחמד שצריכים להתמודד איתם מדי יום. עם אלה באיכות פרימיום מיקרופון כבלים יכול לצפות באופן עקבי ללא דופי צליל באיכות-כך שאתה יכול להתמקד במה שחשוב ביותר!. לא צריך לדאוג כיפוף, פיתול & רעש : הודות שלהם זהב/כסף מצופה אנשי קשר ולהשלים סליל טכנולוגיה שדורש עקבי לארוג טולרנסים, אלה מקצועי כבלי מחבר להתפאר ללא תחרות עמידות, דיוק, בהירות, והפחתת רעש. המשמעות היא שהם בין האביזרים הטובים ביותר שהשתמשת בהם אי פעם, ויהיו איתך הרבה מאוד זמן. מקצועי באיכות אתה יכול לסמוך על : אלה מיקרופון כבלים תוכננו על ידי אנשי מקצוע, עבור אנשי מקצוע. הם בנויים עם הרכיבים האיכותיים ביותר וביחס לשיטות הייצור המחמירות ביותר של התעשייה ותקנות האיכות-ולעולם לא יאכזבו אותך כשתזדקק להם ביותר. עוצב עבור שירות ורבגוניות, שלנו מקצועי זכר לנקבה מיקרופון כבלים יכול לשמש בקלות עם כמעט כל מכשיר קול תואם, כולל כלי נגינה, רמקולים, מערכות הרשות הפלסטינית, וסוגים רבים אחרים של מקצועי אודיו, וידאו, שלב תאורה ציוד וציוד. תאימות : תואם למערכת רמקולים אקטיבית של בהרינגר יורולייב ב-205 ד', יורופורט מ.פ. פ. 40ב" ט-פרו הכל-ב - אחד 40 וואט מערכת בלוטות 'ניידת, יורולייב ב-112 וואט 12 אינץ' מופעלת, - מיקרופון, בהרינגר אולטרה-ווייס אקס-אם-8500, ס. ל. 85 דינאמי, ב. א 85 א מיקרופון כף יד.

פרמטרי מוצר

מוצרים בקטגוריה