.

.

גירוסקופ, כדורי מתאמן ידיים, מחזק שורש כף היד, לתרגילי הפחתת לחץ ביתי בחדר הכושר

גירוסקופ, כדורי מתאמן ידיים, מחזק שורש כף היד, לתרגילי הפחתת לחץ ביתי בחדר הכושר

ILS 62.97

קיים
במחסן.

לאחר שהרגיש את הכדור מסתובב, מניף את הכדור משמאל לימין בצורה דמוית מעגל כדי לסובב לאט את כדור שורש כף היד, וניתן להגדיל את המהירות בעזרת שירות האינרציה : 1. זו תחושה מאוד מעניינת ובהחלט הופכת את הזרוע שלך לכואבת ומובילה את הדם. Keemene לשימוש, אין סוללות : קטנות, קומפקטיות וניתנות להובלה, אתה יכול לקחת בכל מקום. -אם אתה משתמש במחשב או משחק את הפסנתר במשך זמן רב, אתה יכול לשחק את הכדור הזה כל יום במשך כמה דקות מה שגורם לך להרגיש שיד לא תהיה כל כך כואבת. וכדור שורש כף היד עם LED מהבהב. ☞ תדירות סיבוב נשלטת, דיכאון יותר : ככל שפרק כף היד מסתובב מהר יותר, כך כוח ההשפעה חזק יותר, ולהיפך, מבנה הרצועה הפנימי בהשראת עצמי הוא אופטימיזציה, פועל חלק יותר, רעש נמוך יותר ומשחק בצורה חלקה יותר. אם יש לך שאלות לפני או אחרי הרכישה שלך, אנא אל תהסס לפנות אלינו. משחרר במהירות את ליבת הכדור באגודל של שתי הידיים, והפוך את הכדור ליד היד 3.Pallearm Ballener Ball : כדור שורש כף היד הפופולרי מאוד לשיפור סיבולת אחיזה, זרוע שורש כף היד וכלי נשק מיטבים אחרים, ויכול לקדם את זרימת הדם, לחזק את רצועות שורש כף היד מפחית פציעות. Pallearm Ballener Ball : כדור שורש כף היד הפופולרי מאוד לשיפור סיבולת אחיזה, זרוע שורש כף היד וכלי נשק מיטבים אחרים, ויכול לקדם את זרימת הדם, לחזק את רצועות שורש כף היד מפחית פציעות. מפרט : שם : התחלה עצמית גירוסקופית : סגסוגת אבץ, פוליקרבונט , משקל סיליקוננט : בערך 270 גרם 70x70x50 (מ"מ) אביזרים : כדור שורש כף היד * 1 - כיצד להשתמש : 1. זו תחושה מאוד מעניינת ובהחלט הופכת את הזרוע שלך לכואבת ומובילה את הדם.

פרמטרי מוצר

Name:
self-starting gyroscopic
Material:
zinc alloy, polycarbonate, silicone
Net weight:
about 270G
Size 70X70X50 (MM):
Accessories:
wrist ball * 1
- How to use:
1. Push the thumbs of both hands in the direction of the arrow of the center of the ball until the resistance is large and the center of the ball cannot roll.:
2. Quickly release the core of the ball with the thumbs of both hands, and turn the ball by the hand:
3. After feeling the sphere rotates, swing the ball from left to right in a circle-like way to slowly rotate the wrist ball, and the speed can be increased with the inertia:
-Service:
1. If you need more styles, please click our other products to find the style you want.:
2. If you have any questions before or after your purchase, please do not hesitate to contact us. :

מוצרים בקטגוריה