.

.

סואן מחרטה כלי קשה פלדה משושה אה-25 קולט צ ' אק בלוק מחרטה כלי מחזיק מחרטה אבזרים

סואן מחרטה כלי קשה פלדה משושה אה-25 קולט צ ' אק בלוק מחרטה כלי מחזיק מחרטה אבזרים

ILS 2.67

קיים
במחסן.

- תואם עם מהיר סט - על מכונות. - יכול לשמש עומד זקוף. - עשוי כלי פלדה מוקשה. - דרך חור מאפשר תואם עם חלקים ארוכים כדי להיות במכונה. לקוחות יקרים, יש כל כך הרבה מוצרים בחנות הזאת, אתה יכול לבחור האהוב עליך מוצרים כאן. אנו נספק לך מוצרים ושירותים איכותיים. אם יש לך שאלות על המוצר, אנא פנה אלינו בזמן. אנו מספקים 100% שירות לקוחות מושלם, אנא פנה אלינו אם יש לך שאלות, אנו מבטיחים לספק את שירות לקוחות.קל להתקנה, מושלם וקל למקום, אין שינויים הנדרשים. 100% בדיקות לפני המשלוח כדי להבטיח כי המוצר הוא מושלם, עשוי פלדה באיכות גבוהה, חסון ועמיד.תיאור : קשה פלדה משושה אה-25 קולט צ ' אק בלוק מחרטה מחזיק כלימפרט : דגם : אהר25חומר : קשה פלדהצבע : כסף ושחורגודל : כ 35 על 65 ממתכונות : -תואם עם מהיר סט - על מכונות-יכול לשמש עומד זקוף-עשוי כלי פלדה מוקשה-דרך חור מאפשר תואם עם חלקים ארוכים כדי להיות מכונהיישום : תואם עם מקביל, כיכר או משושה צורות כמו גם תואם עם צלב חור קידוח באופן 60, 90 או 120 מעלות.חבילה כללה : 1-25 קולט בלוקלקוחות יקרים, יש כל כך הרבה מוצרים בחנות הזאת, אתה יכול לבחור המוצרים האהובים עליך כאן. אנו נספק לך מוצרים ושירותים איכותיים. אם יש לך שאלות על המוצר, אנא פנה אלינו בזמן.

פרמטרי מוצר

Model:
ER25
Material:
Hard steel
Color:
Silver and black
Size:
About 35x65mm
Features:
-Compatible with fast set- on CNC machines:
-Can be used standing upright:
-Made of tool steel hardened:
-Through hole allows Compatible with long parts to be machined:
Application:
Compatible with parallel, square or hex shapes as well as Compatible with cross hole drilling at 60, 90 or 120 degrees.:
Package Included:
1 x Hex ER-25 collet block:
Dear customers, there are so many products in this shop, you can choose your favorite products here. We will provide you with quality products and services. If you have any questions about the product, please contact us in time. :

מוצרים בקטגוריה